Armatura ze Stali Nierdzewnej

Wykonujemy wszelkiego rodzaju złączki ze stali nierdzewnej potrzebne w browarze - zarówno typowe złącza spożywcze i Clamp, jak i nietypowe - wykonywane specjalnie na życzenie klienta.


Nosidełko do kegów

Nosidełko do kegów pozwala w pewny i bezpieczny sposób transportować i pakować plastikowe kegi.


Miernik nagazowania

Miernik służy do pomiaru ilości dwutlenku węgla rozpuszczonego w piwie. Pomiar odbywa się przy wykorzystaniu prawa Henry'ego. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwe mycie.


Miernik jednostek pasteryzacji

Rejestrator umożliwia kontrolę procesu pasteryzacji piwa w pasteryzatorach zarówno zanurzeniowych jak i tunelowych. Rejestrator, mierząc temperaturę płynu w butelce, oblicza ilość jednostek pasteryzacji zgodnie z zadanym algorytmem. Dane są wysyłane na bieżąco za pomocą fal radiowych oraz zapisywane w pamięci rejestratora. Umożliwia to ciągłe kontrolowanie procesu. Dane z każdej pasteryzacji są archiwizowane i dostępne do dalszej analizy w postaci wykresu oraz tabeli danych.


Kolba do chmielenia

Kolba umożliwia nachmielenie piwa w tanku pod ciśnieniem, bez strat na dwutlenku węgla i przy minimalizacji wprowadzeniu tlenu do piwa. Oprócz tego kolba może służyć do uwadniania drożdży, zbierania drożdży, a także przechowywania i transportu gęstwy drożdżowej. Kolba jest wyposażona w głowicę myjącą w systemie CIP.


 

Filtry kątowe

Filtry kątowe służą do zatrzymywania cząstek stałych zawieszonych w brzeczce lub piwie w celu ochrony urządzeń przed zatkaniem - np wymiennika płytowego lub napełniarki do butelek. W zależności od wymaganego przepływu oraz zawartości frakcji stałej dobieramy filtry w odpowiednim rozmiarze, tak aby nie było potrzeby czyszczenia filtra w trakcie pracy.


Napełniarka przeciwciśnieniowa

Napełniarka wyposażona jest w 3 nalewaki, umożliwiające napełnianie butelek z wytworzeniem przeciwciśnienia wewnątrz. Konstrukcja umożliwia usunięcie z butelki powietrza poprzez przedmuchanie dwutlenkiem węgla. Nalewarka wyposażona jest w podnośniki umożliwiające trwałe i szczelne zamocowanie butelki w nalewaku. Podnośniki posiadają trzystopniową regulację wysokości butelki. 


Klucz do otwierania Kegów stalowych

Klucz do odkręcania fittingów typu flach A

Na życzenie możliwe wykonanie klucza do innych typów fittingów. 


Głowica napełniająca KEG

Głowica do napełniania beczek typu KEG. Głowica pozwala na łatwe przedmuchanie beczki za pomocą CO2. Głowica w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej.